MÖBLER / Bord / Slagbord 10928171
nr 1092 8171
Slagbord
England, Rustikt, längd: 47 + 2x52, djup: 107 cm, höjd: 74 cm
Kondition: slitage, skador, spricka/ sprickor
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 27 februari 2017
kl 19:45:48
27/2 09:00:05
500 kr
27/2 19:37:36